Bleja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Garantujemo vam dobru bleju
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Farma

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
-AxE-
Administrator
Administrator
-AxE-


Broj poruka : 124
Datum upisa : 06.09.2009
Godina : 31
Lokacija : BG

Farma Empty
PočaljiNaslov: Farma   Farma EmptySre Sep 30, 2009 5:09 pm

Farma Farma-1

Farma je reality show gde ljudi žive na seoskom imanju. Imanje je starinsko, recimo kao pre 100 godina. Nema struju, voda se uzima iz bunara, nema elektronskih uređaja, cigarete se zavijaju, spava se na drvenim krevetima sa priručnom posteljinom od sena, toalet je poljski, nema kupatila i tuša... znači isto kao i pre 100 godina. Na Farmu će ući 14 poznatih osoba i oni će tamo živeti i raditi a mi ćemo ih pratiti 24h dnevno. Mesto je potpuno izolovano i nema ljudi u blizini.Takmičari u kući biće poznate ličnosti različitih karaktera. Svake će nedelje birati međusobno gazdu Farme, koji će upravljati njima, zatim dve sluge od kojih će jedna ići u duel za izbacivanje sa Farme. Naravno, svake nedelje će ispadati po jedan učesnik. Sem sto je format zanimljiv sam po sebi i savršen za srpskog gledaoca, ovaj format nas podseća na pravi srpski život, na srpskog seljaka i sve naše nacionalne vrednosti. Pored odnosa učesnika mi ćemo gledaocima pokazivati i izgled srpskog imanja nekada, srpske običaje, učiti ih mnogo stvari o tome šta su naše deke i bake radile. Takođe, gledaćemo da učesnike učimo, bodrimo, pomažemo i da iz njih izvlačimo lepe karakteristike a ne da ih ponižavamo i maltretiramo. Uslovi za život su teški ali oni bi vremenom trebali da se na to priviknu i da svoj život uz našu pomoć potpuno unaprede. Farma je nacionalni format!
Nazad na vrh Ići dole
https://bleja.forumsr.com
U sRcU fUrAm sAm0 TeBe
Junior
Junior
U sRcU fUrAm sAm0 TeBe


Broj poruka : 40
Datum upisa : 10.12.2009

Farma Empty
PočaljiNaslov: Re: Farma   Farma EmptyPet Dec 11, 2009 1:17 pm

ziwo sranje
Nazad na vrh Ići dole
 
Farma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bleja :: TV :: Pink-
Skoči na: